Ви не авторизовані

Профеційний кольороподіл у Львові

Кольороподіл — якщо Ви створюєте дизайн не лише аби милуватись ним на власному моніторі, а плануєте його подальший друк чималим тиражем, то вочевидь Ви виберете для цього переваги офсетного друку.

Попри усі незручності, пов’язані з очікуванням на результат, люди не перестають звертатись до традиційного друку. Адже дивлячись на тисячі примірників і розуміючи, що покупці зможуть придбати їх не переплачуючи в ціні, автори книг розуміють, що їхня праця матиме максимальну віддачу.

Друкувати великими тиражами можна не лише книги, але й будь-яку іншу поліграфічну продукцію: афіші, візитки, різноманітні календарі та буклети. Проте не дивлячись на асортимент, для всіх них є дещо спільне.

Для того, аби Ваша праця була максимально якісно реалізована на папері, потрібна фахова підготовка до друку. Одним із етапів цієї підготовки є кольороподіл. Тобто робота з кольоровими та багато тоновими зображеннями, аби їх в подальшому можна було відтворити на друкарських устаткуваннях.

Робота полягає у розбитті цілісного зображення на чотири основні друкарські кольори блакитного (C), жовтого (Y), пурпурового (M) та чорного (K) складової зображення. Через недостатню увагу до цих технічних нюансів спотворюються творчі рішення при спробі їх друку…

Наше видавництво розуміє, що спеціалістам, які повністю викладаються в задля графічного втілення ідеї іноді немає сенсу розпилятись на технічні друкарські моменти. Тим більше, якщо мова йде про багатопрофільну дизайнерську студію.

Саме тому ми готові запропонувати свої послуги професійного кольороподілу. При цьому ми враховуємо абсолютно усі тонкощі та деталі кожної майбутньої публікації і саме тому можемо гарантувати своїм клієнтам найкращий результат.