Ви не авторизовані
НАША СПАДЩИНА ЖУРНАЛ №14

Сторінок:
Формат:
Автор:
Ціна (без вартості доставки): 
45,00
(ГРН)

Хроніка.

Історична урбаністика. Василь Слободян. Яворів. Андрій Гречило. Герб і прапор Яворова. Д-р Микола Андрусяк. Топографія Яворова, Краківця та околиць. Немирів. Зиновій І. Кохановський. Причинки до історії Краковеччини. Оксана Бойко. Янів.

Археологія. Петро Довгань. Микола Пелещишин – дослідник давньої історії Яворівщини. Микола Пелещишин. Поселення III–IV ст. у Розточчі. Микола Пелещишин, Василь Рудий. Про залізодобувне ремесло на давньоруських селищах Розточчя.

Збереження пам’ятки. Володимир Дацко. Сакральна споруда, яка випромінює енергетику багатьох поколінь.

Постаті. Богдан Калиняк. Державотворчі думки митрополита А. Шептицького. Чи важливі вони для сьогодення? Граф д-р Іван Л. Шептицький. Жмут спогадів про стрийків – Митрополита Андрея і о. Ігумена Климентія. Денис Лукіянович. Осип Маковей. Д-р Григор Лужницький. Письменник-мислитель. Життєпис Юрія Липи.

Краєзнавство. Лідія Сліпчишин. Регіональні особливості розвитку деревообробної промисловості та традиційних художніх ремесел на яворівщині. Людмила Герус. Яворівська дерев’яна забавка у творчості Оксани Когут та Остапа Сойки. Наталія Косик. Збереження і розвиток традицій яворівської вишивки в умовах глобалізаційних змін.

Пам’ятки Львівщини. Пам’ятки культурної спадщини Яворівського району

книг