Ви не авторизовані
ІСТОРІЯ БУСЬКА В ДОКУМЕНТАХ. МАТЕРІАЛАХ І СПОГАДАХ. ВИДАННЯ третє, ДОПОВНЕНЕ

Сторінок:
Формат:
Автор:
Ціна (без вартості доставки): 
300,00
(ГРН)

В книзі висвітлюється історія Буська від часу його виникнення до початку 1950-х років. В ній зібрані опрацьовані упорядником документи, історичні розвідки як давніх, так і сучасних дослідників Бузеччини (в т.ч. іноземних), спогади колишніх мешканців міста, публікації і документальні матеріали по історії визвольного руху 1930 – 1950-х рр. на буських теренах, а також статті по археологічних дослідженнях Буська.

Упорядником подані цікаві додатки по даній темі: описи історичних буських артефактів, карти і плани міста різних періодів, а також багатий ілюстративний матеріал – малюнки і дуже багато старих світлин з видами Буська і портретами відомих бужчан.

В другому виданні книги додані спогади дідички Буська Аліції Бадені (Габсбург), а також історичні дослідження про деякі знакові об’єкти міста (церкву Св. Онуфрія, костел Св. Станіслава, міську синагогу, палац Бадені, ратушу, пивоварний завод, парк ім. Івана Франка, кіркут), яких не було у першому виданні.

Книга розрахована на жителів та вихідців з Буська, вчителів і учнів місцевих шкіл, студентів, дослідників історії міста, а також всіх, кого цікавить минувшина Бузеччини.

 

книг