Ви не авторизовані
ЛІРИЧНІ ТА ЖАРТІВЛИВІ ПІСНІ В обробці для дитячо-юнацького хору

Сторінок:
Формат:
Автор:
Ціна (без вартості доставки): 
0,00
(ГРН)

Навчально-методичний посібник укладено відповідно до програм навчальних дисциплін диригентського-хорового циклу закладів освіти галузі культури і мистецтв для здобувачів освіти за спеціальностями 014.13 Середня освіта (Музичне мистецтво) та 025 Музичне мистецтво (Хорове диригування).

До посібника увійшли партитури українських ліричних і жартівливих пісень, як народних, так і авторських, в опрацюванні для три-, чотириголосого дитячо-юнацького хору a cappella. Усі твори неодноразово апробовані в навчально-творчому процесі та концертній практиці вокальної групи «Чорнобривці» Львівського мистецького центру «Веселі черевички», деякі з них записано на компакт-диски. Також посібник містить стислі методичні рекомендації щодо розучування та концертного виконання поданих творів, підготовчі інтонаційні вправи, дидактичні завдання, пояснення малозрозумілих слів і зворотів тощо.

Видання адресоване вчителям, студентам і викладачам закладів мистецької освіти всіх рівнів, керівникам вокальних гуртків, дитячо-юнацьких і жіночих хорів, вокальних ансамблів, широкому колу поціновувачів української хорової та пісенної творчості.

 

книг