Ви не авторизовані
НАША СПАДЩИНА Журнал №21

Сторінок:
Формат:
Автор:
Ціна (без вартості доставки): 
50,00
(ГРН)

Роман Могитич. Епоха Руського королівства у розплануванні та забудові Львівського середмістя Історія Андрій Гречило. Повернення синьо-жовтого прапора і тризуба Українська греко-католицька церква. Історія (кінець 80-х років хх століття – до наших днів) Синьо-жовтий прапор на вежі ратуші Львова

Іван Сварник. Від «Леніна» до «Свободи» Василь Шпіцер. Львівському прапору – чверть століття Іван Сварник. Український стяг над Львовом Дмитро Чобіт. Синьо-жовтий стяг над Бродами .Мар'яна Долинська. Про синьо-жовтий прапор

Андрій Гречило. Український майдан «Сокола-Батька»

у Львові та втрачена історична пам’ять Андрій Сова. Прапор товариства «Сокіл-Батько» – символ соборності України Постаті Юрко Волощак. Про Стефу Шабатуру, її друзів і середовище Музейна практика Михайло Слободянюк.

Музей історії Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного у Львові Збереження пам'ятки Микола Бевз, Сергій Гетьманчук.

Дослідження та реставраційне відтворення художніх розписів кінця ХІХ ст. У вестибюлі навчального корпусу НУ «Львівська політехніка» на вул. Князя Романа, 1 .

Депутати Львівської міської ради І-го демократичного скликання (1990–1994 рр.)

книг